Tavla med fåglar

106059

DEKORATIV TAVLA, 17/1800-tal, motiv föreställande fåglar på grenverk, akvarell papper, collage av polykroma fjädrar, 26x35 cm

papperskador, fläckar

Konst, Måleri, Diverse

Tavla med fåglar
Budhistorik (31 bud)
57743
10 500
57765
10 500
57743
9 400
57731
9 200
57731
9 000

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.