Kunioshi träsnitt

106058

KUNIYOSHI (1797-1861): Kabukiskådespelare, signerad Ichiyusai Kunioshi ga, obanformat, utgivare Izumi-ya Ichibei

Skador, fläckar

Konst, Grafik, Orientaliskt

Kunioshi träsnitt
Budhistorik (6 bud)
59816
450
60141
450
59816
60132
59816

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.