Kuniyoshi träsnitt

106057

KUNIYOSHI (1797-1861): Kabukiskådespelare, signerad Ichiyusai Kunioshi ga , obanformat; utgivare Izumi-ya Ichibei

Fläckar, skador

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Kuniyoshi träsnitt
Budhistorik (2 bud)

57770
54935

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.