Henri Michaux litografi

106055

MICHAUX, Henri (1899-1984): Utan titel, signerad H Michaux, 36/60, litografi, 45x32 cm

Henri Michaux litografi
Budhistorik (19 bud)
59318
2 800
59321
2 600
59318
2 400
59320
59318
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.