Nils Krueger blandteknik

106054

KREUGER, Nils (1858-1930): Hästar, signerad och daterad Ni Kreuger 23 Aug 1903, blyerts och färgkrita, 9x13 cm

Konst, Måleri

Nils Krueger blandteknik
Budhistorik (7 bud)
52003
3 200
59190
3 200
52003
55561
2 800
52003
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.