Bord teak päronformat

106014

BORD, teak, päronformat, höjd 76, längd 225, bredd 150, bredd 80 cm

Smärre ytskador i form av repor och värmefläckar

Bord teak päronformat

Budhistorik (6 bud)
59067
59066
2 800
59064
2 600
59063
2 400
52546

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.