Maurice Esteve färglitografi

106009

ESTEVE, Maurice (1904-2001): Komposition, färglitografi, osignerad, 63x49 cm

Maurice Esteve färglitografi
Budhistorik (27 bud)
59248
59247
2 800
59246
2 600
59244
2 400
59238

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.