Rune Jansson oljemålning

106005

JANSSON, Rune (född 1918): "Landstrimman", signerad Rune Jansson -73, olja på duk, 47x80 cm

Konst, Måleri

Rune Jansson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
59347
6 400
59330
6 200
58740
6 000
58300
5 800
58739
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.