Ivar Kamke oljemålning

106003

KAMKE, Ivar (1882-1936): Damporträtt , signerad och daterad Kamke -32, olja på duk, 64x54 cm

Konst, Måleri

Ivar Kamke oljemålning

Budhistorik (15 bud)
59215
1 300
59213
59198
59212
59198
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.