Fåtölj Carl Malmsten

105961

FÅTÖLJ, design Carl Malmsten, grön klädsel
Proveniens Utrikesdepartementet

slitage

Fåtölj Carl Malmsten

Budhistorik (20 bud)
59232
3 800
59109
3 600
59192
3 400
59109
3 200
59169

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.