Soffbord David Sjölinder

105950

SOFFBORD, valnöt, brännmärkt David Sjölinder, höjd 60, 115x70 Proveniens: Utrikesdepartementet

Smärre slitage

Soffbord David Sjölinder

Budhistorik (4 bud)

57725
57724
56090
54933

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.