Serveringsvagn

105947

SERVERINGSVAGN, jakaranda märkt Artie, made in Sweden, längd 70 cm Proveniens: Utrikesdepartementet

skador

Serveringsvagn

Budhistorik (8 bud)
56257
750
55514
700
54118
650
54022
600
54117
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.