Taburett NK

105943

TABURETT, NK, mahogny; PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Slitage

Taburett NK
Budhistorik (14 bud)
57594
3 200
57911
57594
54012
55365

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.