Björn Hultén "Bull"

105941

FÅTÖLJ, Björn Hultén, "Bull", skinnklädsel, mahogny, PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Slitage, ett ben med spricka

Björn Hultén

Budhistorik (19 bud)
58389
2 800
58260
2 600
58386
2 600
58260
2 400
58374

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.