Hilding Linnqvist akvarell

105924

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Landskap med å, motiv från Dordogne, signerad med monogram HL, akvarell, 38x49 cm

Konst, Måleri

Hilding Linnqvist akvarell

Budhistorik (7 bud)
58688
58306
2 800
52001
2 600
53186
2 400
52001

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.