Madeleine Pyk färglitografier

105922

PYK, Madeleine (född 1934): 2 st, "Vännerna i Nizze", "Frukost med jamaren", signerade Madeleine Pyk 202/250 resp 206/250, färglitografier, 48x39 cm resp 50x51 cm

Madeleine Pyk färglitografier

Budhistorik (10 bud)
58969
53569
58967
1 900
53569
1 800
58720
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.