Madeleine Pyk Biljardspelaren

105920

PYK, Madeleine (född 1934): "Biljardspelaren", signerad Madeleine Pyk, 232/250, färglitografi, 46x56

Madeleine Pyk Biljardspelaren
Budhistorik (3 bud)

58643
850
53385
50096

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.