Kalkar i silver

105882

SUPKALKAR, 3 st, silver, 1800-tal, olika mästare, höjd 9, 12 och 12,5 cm

Smärre lagningar

Silver

Kalkar i silver

Budhistorik (5 bud)
64864
64772
850
59783
58658
58657

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.