Supkalkar i silver

105878

SUPKALKAR, 6 st, silver, varav fem Helsingborg, delvis invändigt förgyllda, höjd 11-13 cm

skador och bucklor

Silver

Supkalkar i silver

Budhistorik (6 bud)
59234
2 400
51715
51715
51714
1 900
50302

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.