Stilleben oljemålning

105868

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1900-tal) Stilleben med äpplen, signerad, olja på pannå, 42x50 cm

Konst, Måleri

Stilleben oljemålning

Budhistorik (12 bud)
57399
57821
57399
950
56554
900
57397
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.