Oljemålning 1800-tal

105867

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Trädgårdsinteriör med munk och ung dam, olja på duk, 50x68; lagningar

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
58313
2 400
58310
58305
58308
1 900
58305
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.