Resedosor av Gustaf Möllenborg

105866

RESEDOSOR, 1 par, silver, Gustaf Möllenborg, förgyllt silver, stämplade Stockholm 1884, höjd 3 cm, diameter 7 cm

förgyllning med slitage

Silver

Budhistorik (17 bud)
58416
1 700
58870
1 600
58416
58869
1 400
58416
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.