Ljuskrona

105865

LJUSKRONA, för tolv ljus, 1800-talets senare del, mässing, blomdekor, höjd 100 cm

Smärre skador

Belysning, Ljuskronor

Ljuskrona
Budhistorik (4 bud)

65008
4 400
58991
4 200
64110
4 200
58991

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.