Gräddkanna i silver

105863

GRÄDDKANNA, silver, AF Hellman, (mästare 1827-1844/46)stämplad Uppsala 1830, höjd 17 cm

hänkel med lagning

Silver

Gräddkanna i silver

Budhistorik (11 bud)
49694
57009
49694
950
55820
900
49694

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.