Trattgramofon 1900-tal

105851

TRATTGRAMOFON, 1900-tal, höjd 64; fungerar enligt uppgift

Slitage, färgbortfall

Diverse

Trattgramofon 1900-tal
Budhistorik (25 bud)
58267
58272
1 900
58267
1 800
58270
1 700
58267
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.