Bägare i silver

105849

BÄGARE, silver, K Anderson, stämplad Stockholm 1888, vikt ca 246 g, höjd 16,5 cm

fot med skador

Silver

Bägare i silver

Budhistorik (8 bud)
57705
57896
57705
950
55305
900
55305

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.