Figuriner Meissen

105836

FIGURINER, 3 st., Meissen, 1900-tal, putti som hantverkare, höjd 11,5-12 cm

Smärre skador, 2:a sort

Keramik/Porslin

Figuriner  Meissen

Budhistorik (22 bud)
58207
7 000
58204
6 800
58204
6 600
58195
6 400
58007
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.