Missoni textil

105832

MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 7/25, 76x76

Diverse, Fashion

Missoni textil
Budhistorik (21 bud)
58213
4 200
57817
58211
57817
3 800
57682
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.