X:et litografi

105823

ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): Timmerflottning och hällristning, signerad och daterad 45 i trycket, färglitografi, 55x82 cm

X:et litografi
Budhistorik (8 bud)
58148
950
58174
900
58148
850
55181
50524
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.