Slas färglitografier

105816

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): litografier 4 st., Globen, Medborgarplatsen, Konsert, Ishockeymatch, signerad Stig Claesson,3 st.18/100, en H.C., färglitografi, 44x58 cm

Slas färglitografier

Budhistorik (6 bud)
58112
58096
1 800
57876
57747
56739
900

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.