Slas litografi

105813

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Vy över Stadshuset, signerad och daterad -76, färglitografi, p.t., 41x52 cm

Slas litografi

Budhistorik (14 bud)
58107
1 300
58092
58020
57098
50230
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.