Slas litografier

105811

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): 3 st, Ur portföljen Vår i Stockholm, signerade och daterade -70, färglitografier, 94/260, 37x51 cm; Bladens titlar: "Mosebacke", "Tegelviken", "Söder Mälarstrand"

Slas litografier

Budhistorik (5 bud)
58021
57830
900
54174
700
50513
600
49469

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.