Oljemålning flicka

105804

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Flickporträtt, signerad C Albony, olja på pannå, 22x16 cm

Konst, Måleri

Oljemålning flicka

Budhistorik (16 bud)
64985
1 800
64995
1 700
64985
1 600
64977
64936
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.