Oljemålning blommor

105803

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, Blomsterstilleben, otydligt signerad Genin, olja på duk, 63X53 cm

Konst, Måleri

Oljemålning blommor

Budhistorik (3 bud)

60066
58711
57656

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.