Oljemålning landskap

105802

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets senare hälft): Sjölandskap med båtar, olja på duk, 58x88 cm

Obetydlig lagning

Konst, Måleri

Oljemålning landskap

Budhistorik (5 bud)
64830
64477
1 700
63810
63269
59554

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.