Valenkamph oljemålning

105800

VALENKAMPH, Theodor Victor Carl (USA, 1868-1924): Lotsbåt på öppet hav, signerad och daterad T. Valenkamph -89, olja på duk, 33x50 cm

Konst, Måleri, Nautica/Technica

Valenkamph oljemålning

Budhistorik (10 bud)
63434
63432
2 600
63428
62352
62153
600

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.