Ljusstakar med figuriner

105777

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, patinerad metall med figuriner, på stensockel, höjd 27 cm

skador, svärd av

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar med figuriner

Budhistorik (15 bud)
57417
57056
950
55824
900
57054
900
55824
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.