Ljusstakar i trä och mässing

105762

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, träfot med mässingshållare, höjd 37 cm

skador, slitage

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar i trä och mässing

Budhistorik (31 bud)
57333
7 800
57384
7 600
57333
7 400
57382
7 200
57333
7 000

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.