Hänge armring medaljong i silver emalj

105760

HÄNGE, i form av kors, guldfattning. G.Dahlgren Malmö 1874, ARMRING, MEDALJONG, silver, emalj och pärlor, 1800-tal

Kors med skador, emaljskador på medaljong och armring samt pärlor saknas

Guld/Smycken

Budhistorik (2 bud)

53936
700
50343

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.