Stop och kallskål i tenn

105754

STOP, 2 st, KALLSKÅL, tenn, 1800-tal, höjd 13-18 cm

skador och lagningar

Diverse

Stop och kallskål i tenn
Budhistorik (7 bud)
57308
54831
57306
54831
54408
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.