Tennkannor 1800-tal

105753

KANNOR, 2 st, tenn, märkta 1804 resp 1819, höjd 24 resp 27 cm

skador och lagningar

Diverse

Tennkannor 1800-tal
Budhistorik (4 bud)

57033
450
56835
56835
50344

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.