Arvid Fougstedt oljemålning

105739

FOUGSTEDT, Arvid (1888-1949): Kvinnoporträtt, signerad A Fougstedt, olja på duk, 73x60 cm

Konst, Måleri

Arvid Fougstedt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
57213
5 600
57212
5 400
57211
5 200
57202
5 000
57111
4 600

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.