Bordspendyl brons

105738

BORDSPENDYL, senempire, Frankrike, signerad Vincenti de Paris, patinerad och förgylld brons, höjd 37 cm, nyckel och pendel finns

Klockor/Ur

Bordspendyl brons

Budhistorik (18 bud)
56882
7 200
55543
7 000
55543
6 600
56743
6 400
55543
6 200

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.