Silverbägare rysk

105726

BÄGARE, silver, rysk, 1800-talets andra hälft, niellodekor med S:t Georg och Eremitaget, delvis förgylld, höjd 8 cm

Silver

Silverbägare rysk

Budhistorik (23 bud)
57073
4 400
57083
4 400
57073
4 200
57075
57073
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.