Fotogenlampa jugend

105716

GOLVFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, mässing, höj- och sänkbar brännare, höjd 200 cm

Bucklor

Belysning, Golvlampor

Fotogenlampa jugend
Budhistorik (2 bud)

55134
47743

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.