Målning av Book

105712

BOOK, MAX. Arbeten/Works 1979-1988, Malmö 1988, med signerad originalmålning i olja och acryl på främre omslaget, ca 14 x12,5, bibliofilupplaga nr 22/55, boken signerad av konstnären, gult klotband

Lite nagg på målningen

Böcker/Kartor, Konst, Måleri

Målning av Book
Budhistorik (12 bud)
57760
950
57612
900
57759
900
57612
850
57269

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.