Ernst Billgren färglitografi

105711

BILLGREN, Ernst (född 1957): Rådjur i vardagsrum, signerad Ernst Billgren, 76/330, färglitografi, bladmått 39x46 cm

Oramad

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (20 bud)
56974
1 800
56968
1 700
56879
1 600
56784
56784
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.