Appliquer par

105708

APPLIQUER, 1 par, för två ljus vardera, förgylld brons, 1800-tal, höjd ca 33 cm

Belysning, Diverse

Appliquer par
Budhistorik (14 bud)
56512
2 600
55788
2 400
55614
55449
55609

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.