Albert Johansson färglitografi

105704

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 52/90, litografi, 43x54 cm

Budhistorik (5 bud)
56823
550
56683
500
56821
450
56683
47823

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.