Tennljusstakar par

105703

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, otydliga mästarstämplar, höjd 23 cm

En med skador

Diverse, Belysning

Tennljusstakar par

Budhistorik (5 bud)
56832
950
55616
900
55615
750
50115
48315

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.